Services en comfort
Parkeren en vervoer
Gezondheid en veiligheid
Basics
Badkamer
Wasserette
Dineren
Algemeen
Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Er zijn 34,6 km tussen Edessa GAP Intl en Hotel Istiklal. De rit van en naar de luchthaven moet ongeveer 1h 4min zijn, afhankelijk van het verkeer. Houd rekening met tijden met druk verkeer, vooral in de buurt van meer grootstedelijke gebieden.
Een zeer populaire optie voor reizigers die in Hotel Istiklal verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Edessa GAP Intl rechtstreeks naar het hotel te nemen.
Als je in Hotel Istiklal verblijft, ben je van harte welkom om eten te bestellen via het roomservicemenu van het hotel.
Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Hotel Istiklal. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +90 414 216 9265.
Als je vragen hebt over Hotel Istiklal of je reservering, neem dan rechtstreeks contact op met de receptie via +90 414 216 9265.
Ja, Hotel Istiklal heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
De standaard uitchecktijd bij Hotel Istiklal is 11:00. Gasten kunnen na 14:00 inchecken.
Er zijn 125 vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Edessa per februari 2025.
Prijzen voor hotels in Edessa zijn vandaag bijgewerkt.
Locatie Hotel Istiklal: Balikligöl Cad, 16, Sanliurfa 63200