Services en comfort
Toegankelijkheid en geschiktheid
Parkeren en vervoer
Wasserette
Dineren
Keuken
Media en entertainment
Badkamer
Algemeen
Gezondheid en veiligheid
Gezinsvriendelijk
Basics
Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
De rit van Londen Luton naar Novotel Stevenage duurt je ongeveer 20min, afhankelijk van het verkeer, met een afstand van 11,0 km. Hotels in meer dichtbevolkte gebieden zullen meer verkeer hebben, wat je reistijd zal verhogen.
Een zeer populaire optie voor reizigers die in Novotel Stevenage verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Londen Luton rechtstreeks naar het hotel te nemen.
Ja, het is toegestaan om je hond mee te nemen tijdens je verblijf bij Novotel Stevenage.
Ja, Novotel Stevenage heeft een restaurant waar je kunt zitten om te eten of om eten mee te nemen. Er zijn ook vele andere kwalitatieve opties voor eten in Stevenage, voor mensen op zoek naar iets anders. Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Stevenage gasten die in Novotel Stevenage verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.
Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Novotel Stevenage. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +44 207 660 0686.
Als je vragen hebt over Novotel Stevenage of je reservering, neem dan rechtstreeks contact op met de receptie via +44 207 660 0686.
Ja, Novotel Stevenage heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
De standaard uitchecktijd bij Novotel Stevenage is 12:00. Gasten kunnen na 15:00 inchecken.
Ja, je kunt je was doen met de services bij Novotel Stevenage in Stevenage.
Er zijn 111 vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Stevenage per februari 2025.
Prijzen voor hotels in Stevenage worden dagelijks vernieuwd.
Locatie Novotel Stevenage: Knebworth Park, Stevenage, SG1 2AX